[RB:Blog_And_Post_Title]

close

کد تبلیغات ثابت حرفه ای

بهترینا

جدیدترین مطالب روز

بهترینا

جدیدترین مطالب روز

فال روزانه
دانلود آهنگ
دانلود فیلم وسریال
یوزر و پسورد نود 32
قیمت روزانه سکه وطلا و ارز ودلار
شرایط وام مسکن
استیکر
واتس آپ
استیکر واتساپ

فال روزانه جمعه 8 خرداد 94

admin - | جمعه, ۸ خرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۴۲ ق.ظ

متولد فروردین : ممکن است شما فکر کنید که دیگران از شما شادتر هستند و زندگی بهتری دارند، ولی این فکر یک خیال باطل است. در حالی که شما خود را با دیگران مقایسه می کنید، وقتی که شما از بیرون به زندگی آنها نگاه می‌کنید، همه چیز متفاوت به نظر می‌رسد. به جای اینکه نگران باشید که چگونه می‌توانید با دیگران برابری کنید، همین الان تصمیم بگیرید که چه کارهایی می‌خواهید انجام دهید و بعد قدمهایی کوچک اما مشخص شده بردارید، تا چیزی که منتظرش هستید اتفاق بیفتد.

متولد اردیبهشت : وقتی که شما می خواهید در مورد اهدافتان صحبت کنید مشکلی برایتان به وجود می آید، برای اینکه شما فهمیده اید که جلوی احساسات خود را گرفتن لزوماً شما را به چیزهایی که می خواهید نمی رساند. شما هنوز نمی دانید که با موضوعی که باعث ناراحتی شما شده است چگونه برخورد کیند. فکر کردن به این موضوع واقعاً به شما کمکی نخواهد کرد، برای اینکه فقط بیشتر شما را عصبی می کند. اصلاً مقدمه چینی لازم نیست، فقط باید در موردش صحبت کنید.

متولد خرداد : اطیمنان حاصل کنید که هرکاری که انجام می‌دهید مدام در حال ترقی‌کردن باشد، برای اینکه موقعیت نپتون- مریخ بر نیتهای صادقانه شما سایه‌افکنی می‌کند. قبول کردن مسئولیت هر چیزی که کاملاً بی‌عیب نیست، ممکن است خیلی سریع برنامه‌های شما را نقش بر آب کند، بنابر این قبل از اینکه به طور غیر ارادی به هر درخواست مشکوکی جواب مثبت بدهید دوبار راجع بهش فکر کنید. به جای اینکه تحت حمایت یک فرد دیگر خطر کردن را بپذیرید، خط مشی معنوی‌ای برگزینید که در آن همه برنده باشند.

متولد تیر : شما امروز بین نشان دادن هوشتان به دیگران و مخفی نگه داشتن توانایی‌هایتان به طور کامل تردید دارید. متأسفانه شما توانایی این را ندارید که جلوی یک رنجش احساسی را بگیرید. حواستان جمع باشد که طوری رابطه‌های عاطفی ایجاد کنید که احساسات عاطفی شدید ابراز شوند و ناگفته نمانند، اما به یاد داشته باشید که اغلب احساسات شدید به فرد دیگری تعلق دارد.

متولد مرداد : اگر شما فکر کنید که اشخاص دیگر می خواهند به شما زور بگویند، شاید نتوانید امروز خیلی صبور باشید. حتی اگر شما نمی دانید که دیگران تا الان چگونه بوده اند، باز هم شما می توانید تفاوت بین واقعیت و دروغ را تشخیص بدهید. به صدای درونتان پاسخ مثبت بدهید؛ مادامی که شما در لحظه حال زندگی می کنید این صدا شما را اشتباه هدایت نخواهد کرد.

متولد شهریور : شما منتظر فرصتی هستید که بتوانید استراحت کنید، اما این کار به این سادگی‌ها هم نیست. به علاوه این حرف به این معنا نیست که شما خیلی سرتان شلوغ است، بلکه شما فقط نیروی جسمی مازادی دارید و نمی‌خواهید فرصت انجام دادن کارها را از دست بدهید. با وجود این برای شما خطر آفرین است که بیشتر از آن چیزی که می‌توانید انجام دهید مسئولیتی را قبول کنید. روی کارتان تمرکز داشته باشید؛ اگر امروز از زمانتان حداکثر استفاده را نکنید فردا افسوس خواهید خورد.

متولد مهر : شما اکنون در دوره موفق آمیز زندگی‌تان هستید، با وجود این اضطراب و نگرانی شما را فرا گرفته است. اگر همه چیزها سر و سامان پیدا نکرده باشد شما عصبانی می‌شوید. بهترین راه حل برای شما بیرون رفتن از خانه و سرگرم کردن خودتان است. شما همیشه می‌توانید برای خرید کردن و یا یک بازی توپی از کار فاصله بگیرید. هرکاری که می‌کنید، آتش خود جوش بودن را شعله ور نگاه دارید.

متولد آبان : شما برای انجام کارهایتان بیش از حد از دیگران کمک می‌گیرید، فکر نمی‌کنید که دیگر زمان آن فرا رسیده است که خودتان به تنهایی تصمیم بگیرید البته می‌توانید از تجربه‌های یا مشورت‌های دیگران نیز بهره ببرید اما حرف آخر را خودتان بزنید.

متولد آذر : هیچ مساله ای ارزش این را ندارد که شما را از کوشش کردن و تلاش برای آینده تان باز دارد، در این روزها مساله‌ای ذهن شما را به خود مشغول کرده است که مانع از هر گونه پیشرفت تان می‌شود. شما کارها و فعالیت‌هایی را انجام می‌دهید که هیچ ضرورتی ندارند. توصیه می‌شود پول‌ها و منافع مالی‌تان را بی خودی هدر ندهید، آنها را جمع کنید و نگه دارید تا زمان خرج صحیح آنها فرا رسد. فکر خود را بر روی مسائل پوچ و تو خالی مشغول نسازید زیرا تنها انرژی شما را می‌گیرد. برای شما در حال حاضر کیفیت مهم است نه کمیت.

متولد دی : شما اخیرا برای پیدا کردن تعادلی بین سادگی و پیچیدگی درگیری و کشمکش درونی داشته‌اید. شما مطمئنا طالب آسودگی و آرامش هستید اما برای بدست آوردن آن دوست ندارید بهای زیادی پرداخت کنید. همچنین برای تان مهم است که در رابطه با اهداف شخصی خود تاثیرگذار باشید. ممکن است بعضی از آرزوهایتان را به اسم اهداف و نهضت‌های بشر دوستانه کنار گذاشته بگذارید.

متولد بهمن : امروز پنجمین خانه و دوازدهمین خانه شما یعنی خانه های عشق و محبت داغ شده‌اند و بنابراین شما نمی‌توانید در محل کار به راحتی حواستان را روی کارتان تمرکز کنید. عجیب است که اورانوس غیر قابل پیش بینی نیز به سمت آنها کشیده شده و حتی پیدا کردن راه درست برای شما سخت می‌شود. سعی نکنید به خاطر حس مسئولیت خودتان را در محل کار عذاب بدهید، بلکه در عوض امروز را دست از کار کردن شسته و به تفریح کردن بپردازید.

متولد اسفند : درستکاری شما بهترین اسلحه ای است که می‌توانید داشته باشید، برای اینکه وقتی دیگران قصد و نیت شما را می‌فهمند کمتر می‌توانند در مقابل شما مقاومت کنند. اما امروز اهداف شما ارتباطی با جهان مادی ندارد. برای اینکه شما می‌خواهید تجربه معنوی مهمی‌داشته باشید که به هیجانات دامن بزند. سعی نکنید جلب توجه کنید؛ به جای حرف زدن در مورد خود سعی کنید با اعمالتان خود را مطرح کنید.

 1. فال روزانه | فال روز جمعه 8 خرداد 1394 - نمناک

  namnak.com/15428-فال-روز-جمعه-8-خرداد-1394.html
 2. 5 hours ago - فال و فال روزانه و فال روزانه 8 خرداد 94 و فال روزانه امروز جمعه و فال امروز و فال جذاب و فال 8 جمعه و فال daily omen.
 3. فال روز جمعه 8 خرداد 94 | فال روزانه 1394 - نتایج زنده | خبرهای ...

  rashednews.blogsky.com/.../فال-روز-جمعه-8-خرداد-94-...
 4. 11 hours ago - فال روز جمعه 8 خرداد 94 | فال روزانه 1394. فال روزانه متولدین فروردین: امروز روز خوش شانسی شما است، و زمان این فرا رسیده که دیگران را در ایده‌های خود ...
 5. فال روز جمعه 1 خرداد 94 | فال روزانه 1394 - نتایج زنده | خبرهای ...

  rashednews.blogsky.com/.../فال-روز-جمعه-1-خرداد-94-...
 6. 7 days ago - 1394/03/08 05:00 ... فال روزانه متولدین خرداد: ... برچسب‌ها: فال امروز 1 خرداد 94، فال فردا 1 خرداد، فال 1 خرداد 94، فال 94.03.01، فال روز 1 خرداد 1394، ...
 7. فال روزانه جمعه 8 خرداد 1394 | فال روزانه | پرشین فال

  www.persianfal.com › پرشین فالفال روزانه
 8. 2 hours ago - فال روزانه شما جمعه 8 خرداد 1394 فال روزانه 08-03-94 متولد فروردین : ممکن است شما فکر کنید که دیگران از شما شادتر هستند و زندگی بهتری دارند, ولی ...
 9. فال روزانه جمعه 8 خرداد 94 | یاس گروپ

  www.yasgroup.ir › تفریحی و سرگرمیفال روزانه
 10. 1 day ago - فال روزانه جمعه 8 خرداد 94,فال 8 خرداد 94,فال فردا 8 خرداد 94,فال امروز 8 خرداد 94,طالع بینی جمعه 8 خرداد 94,طالع بینی 8 خرداد 94,فال پی ام سی,فال ...
 11. فال روزانه جمعه 8 خرداد 1394 - نون و آب

  www.noonoab.ir/.../65894/فال-روزانه-جمعه-8-خرداد-13...
 12. 2 days ago - فال روزانه جمعه 8 خرداد 1394 امروز شما می‌توانید برقی را در چشمان اطرافیانتان تشخیص بدهید، این برق شما را قادر می‌سازد که متوجه تواناییهای آنها.
 13. فال روز پنج شنبه 7 خرداد 94

  bingyab.rozblog.com/.../فال-روز-پنج-شنبه-7-خرداد-9...
 14. 1 day ago - فال روز پنجشنبه 7 خرداد 94 | فال روزانه 1394 - نتایج زنده . .... فال روز سه شنبه 27 خرداد 94 فال روز شنبه 8 فروردین 94 روز یکشنبه 16 آذر 1394 فال ...
 15. فال روز سه شنبه 5 خرداد 94

  bingyab.rozblog.com/.../فال-روز-سه-شنبه-5-خرداد-94...
 16. 3 days ago - Translate this page 16 hours ago…,فال روز سه شنبه 5 خرداد 94,جدیدترین مطالب ... فال متولد روز 1363/8/6 برای امروز یکشنبه 3 خرداد 1394 - جس جو.
 17. 8 hours ago - فال روز جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۴. fall rozaneh. فـال روزانه 1394/03/8. فروردین: شاید امروز فکر کنید که هر چیزی ممکن است و اصلاً برای تان مهم نیست که ...
 18. فال روز جمعه 8 خرداد 94 | فال روزانه 1394 - دانلود رایگان سریال ...

  dlkorea.ir/فال-روز-جمعه-8-خرداد-94-فال-روزانه-1394/
 19. 11 hours ago - فال روز جمعه 8 خرداد 94 | فال روزانه 1394 ... جک 94. . فارسی و بهینه ساز. لطفا کپی رایت رو رعایت کنید ما میتونستیم این کپی رایت رو اینکد کنیم ...
 • admin -

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی